Bičíky, důtky, plácačky

Zpět k výpisu článků

bičíky a důtkySexuální hrátky mohou mít mnoho podob a v současné době se hodně zpopularizovaly různé SM praktiky. Ostřejší milostné chvíle si prožijete s pomocí speciálních erotických pomůcek, kde nechybí různé masky, kožené a latexové oblečky, roubíky, obojky. Svého partnera nebo partnerku dostanete doslova na kolena pomocí důtek, bičíků a nejrůznějších plácaček. A potrestání se odehraje přesně podle vašich pravidel…

Důtky jsou bičíkem s více prameny. Je jasné, že stačí přitlačit a půjde o pořádný výprask. Potrestání se dá ovšem provádět i zcela lehce, aby nikoho nepřešla chuť v tom dál pokračovat. K dostání jsou na našem trhu různé varianty důtek. Zkusit můžete vyrobené z jemných pramínků z polypropylenu s různě barevnou rukojetí. Rukojeti se vyrábějí z různých materiálů – ze dřeva, z kovu nebo v kombinaci chromového kovu a probarveného skla.

Chcete dál svádět partnera nebo partnerku pomocí SM praktik? Sáhněte po jezdeckém bičíku s dlouhou tyčkou a s ozdobou koženého srdce ve špičce. Srdce může mít různé barvy. Sílu úderu si lze vybrat i pomocí koženého biče s pevnou a opletenou rukojetí se střapci. Krátký bič stačí k tomu, aby se praktikovalo jemné i tvrdší potrestání vašeho otroka nebo otrokyně.

Bičíky mívají také poutko, které snadno navléknete na zápěstí.

Padnou vám bičíky, důtky a plácačky dobře do ruky, nebo stále hledáte něco víc? Vyzkoušejte ještě bičík v černém provedení s dřevěnou rukojetí s tvarem spojených korálků. Nechybí ani poutko na ruku, které oceníte jako praktický doplněk. Pramínky bičíků z vinylu se snadno omývají.

Troufnete si  používat výkonnou plácačku k provedení citlivějšího výprasku? Použití plácačky byste měli předem hodně zvážit, aby nedošlo k nepřiměřené bolesti. Hlavně plácačky vyrobené z ohebné a silné pryže s výstupky mohou způsobit dost štípavou bolest.

 

Zpět k výpisu článků