Ceny erotických pomůcek

Zpět k výpisu článků

ceny erotických pomůcekV současné době existuje hromada kamenných prodejen erotického zboží a pomůcek a hned několik hromad online obchodů s pomůckami pro lepší intimní chvilky a sex. Sex shopy nabízí nepřeberné množství umělých vagin, vibrátorů, lubrikačních gelů, kondomů, erotických kostýmů, sexy hraček a dalšího zboží za rozmanité ceny. Příznivou cenu si vždy snadno vyberete, stačí použít přehled konkrétního zboží a máte hned jasno, kde mají levně a kde draze.

Dostanete však za cenu i dostatečnou kvalitu? Experimentovat se sexem je jedna věc, provádět pokusy se zdravím druhá. Proto neváhejte investovat do kvalitních a otestovaných pomůcek na erotiku, jinak proděláte daleko víc, než bylo požadováno za exkluzivní erotickou pomůcku. I luxusní vibrátory získáte za dobré ceny a uděláte radost sobě a svým partnerům. Erotické pomůcky by měly splňovat velmi přísné zdravotní podmínky. Mezi nejkvalitnější materiály patří silikon a ABS plast. Před nákupem byste si měli ověřit, zda nejste alergičtí na latex, silikon a jiné materiály.

Venušiny kuličky používejte raději jednotlivě spojené, tedy bez spár a bez tkalounu. Na tkalounu mohou zůstávat choroboplodné zárodky, což není nutné riskovat. Důležitý je výběr nezávadných materiálů, které se dají omývat.

K levným vibrátorům vás nejspíše přiláká bezva cena a fakt, že si nakoupíte třeba tři různě tvarované vibrátory We Vibe 3 místo původního jednoho. Mějte ale na paměti, že levné vibrátory mohou být zdravotně závadné nebo mohou způsobit alergii. Dostávají se do styku se sliznicemi a v případě, že vsadíte na levný vibrátor gelový nebo z měkčené gumy, mohou se uvolnit do vašeho těla ftaláty (zvyšují riziko vzniku astmatu a alergie, ohrožují fungování jater a ledvin, rovněž mohou porušit mužskou plodnost). Levné se tady navíc rovná i větší hlučnosti a menší životnosti.

U erotických pomůcek je důležutý i výběr materiálu, který se dobře udržuje. Silikon je hygienicky nezávadný a snadno se udržuje, stejně jako výrobky z tvrzeného skla. Kůže je naopak na údržbu dost náročná. Plast se rovněž dobře udržuje, ale pozor na složení, protože při výběru nekvalitního výrobku může uvolňovat ftaláty.

Jak si vybrat ten správný obchod s erotickými pomůckami? Pokud objevíte důvěryhodné posudky na konkrétní erotický obchod, pak můžete objednávat i vy. Důležité je rovněž doporučení kamarádky a přátel. Byla kamarádka spokojená? Potom máte důvod věřit i vy a objednávka může být bez obav uskutečněna. Porozhlédnout se můžete i po nabízeném sortimentu, jak dlouho e-shop funguje a jaké má dodací podmínky. Samozřejmostí by mělo být doručení zásilky v diskrétním obalu, aby nikdo nevěděl, co vám domů přišlo za důležité tajemství. V případě vyšší ceny objednávky mnoho obchodů nabízí i pozornosti navíc zdarma.

Zpět k výpisu článků