Erotické kostýmy

Zpět k výpisu článků

erotické kostýmyMožná jste si při svatebním obřadu slíbili věčnou lásku, což teoreticky splnit jde. Prakticky patří k lásce sexuální styk a časem i ten nejšťavnatější sex zamilovaného páru ochladne a začne se díky stereotypu stávat nudným úkonem, u kterého se milenci netváří zrovna nejšťastněji. Jak si své štěstí, touhu a chuť na sex vylepšit? Vyzkoušejte originalitu a měňte zaběhnuté rituály! Zapojte fantazii a zkuste se stát úplně někým jiným.

Ze začátku vám velkou službu prokáže erotické spodní prádlo. Chladného partnera dostane krajkový podvazkový pás, kalhotky svůdného střihu, erotická svůdná košilka, krátké topy s tangy, korzety nebo různé komplety z průhledných tkanin. Místo podprsenky si přilepte na bradavky lepítka. Tvar srdíčka připoutá pozornost a dají se snadno odstranit a znovu přilepit.

Jakmile u vás přestane být erotické spodní prádlo žhavou novinkou, začněte se pídit po erotických kostýmech. Erotické kostýmy dokážou rozehrát ty správné sexy chutě. Překvapte svého miláčka podáním snídaně do postele v sexy kuchařském kostýmku nebo vsaďte na servírku z nefalšovaného amerického bufetu. Co s ním udělá, když doma najde uklízečku, která na sobě nemá žádné staré oblečení na vyřazení, ale jen tak zlehka ji zakrývají lehké šatičky, zástěrka, tanga a čepička z krajek? Zauvažovat můžete i o velmi ochotné zdravotní setřičce, která vyšetří úplně všechno a poskytne vždy velmi vzrušující lék.

Jakmile vás přestane bavit být pozorná, hodná a opatrující, přitvrďte ďábelskými plány a přizvěte do šatníku další erotické kostýmy. Policistka ve smyslném kostýmu si umí sjednat pořádek, nasadí erotická pouta a tanga sundá až vás bude mít pod bedlivým dozorem. Kostým lovkyně v leopardím vzoru nebo vojandy v růžovém rovněž dokáže překvapit. A co teprve pravé ďábelské oslavy! Erotické kostýmy odvážných a nezkrotných ďáblic a čertic nepostrádají rohy a svůdné šněrování bude vždy sexy.

Máte raději hry na nevinnost? I tady mají erotické kostýmy dostatečný výběr. Staňte se roztomilou nebo neposednou školačkou, rozpustilým růžovým zajíčkem, nevinnou nevěstou v bílém, jeptiškou, dortíčkem k nakousnutí nebo atraktivním andílkem.

Erotické kostýmy se vyrábějí v různých velikostech, i v XL a větších. Ovšem nejprve si kostým vyzkoušejte a posuďte, zda to je ta pravá šťáva ke splnění vašich vyfantazírovaných erotických přání. Ani běžné oblečení nesluší všem ženám -stejně, to platí i u erotických kostýmů. Vyberete si například komplet ušitý ze síťovaných ok a pak vzdycháte, že tohle může na sebe vzít jen dokonalá postava. Myslete hlavně na to, že váš výběr musí být rajcovní. Pokusy a experimenty jsou vždy vítány, ale je třeba znát jistou míru, abyste místo vzrušeného partnera nenašla v posteli pořádně vybuchnutou sopku smíchu.

 

Zpět k výpisu článků