Možnosti plateb

Nabízíme Vám několik nasledujících platebních metod:

 

Platba poštovní dobírkou - pokud zvolíte metodu poštovní dobírkou, zboží Vám bude doručeno poštou. Platíte při dodání zásilky. Při objednávce zboží může zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení.

 

Platba eKonto - tato metoda funguje jako on line platba v rámci klientů Raiffeisenbank. Po uhrazení ceny je zboží okamžitě expedováno k Vám. Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Při objednávce můžete zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD  s garancí profi doručení.

 

Platba bankovním převodem a gsm banking - zboží zaplatíte bankovním převodem na náš účet RB banka č. 9050040001/5500, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Jakmile obdržíme platbu na náš účet zboží bude okamžitě expedováno. Při objednávce můžete zvolit několik způsobů doručení.
Pro platbu ze zahraníčí na náš EUR účet použihte údaje:
IBAN:  CZ0455000000009050040001, SWIFT: RZBCCZPP.
Název banky: Raiffeisenbank a.s., Prague, Czech republic. Název účtu: Flash Partners s.r.o.
Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení.

 

Platba on-line Visa, Mastercard - jedinečná možnost platby on line vaší kreditní kartou. Tato platba je na stejném principu a tudíž i stejně bezpečná, jako platba kartou v běžném obchodě. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD, kde využíváme bezpečné platby za použití protokolu „3-D secure“ podporovaného karetními asociacemi. Tato platba urychlí i vyřízení Vaší objednávky!