Multifunkční vibrátory

Zpět k výpisu článků

multifunční vibrátorVibrátory naleznete vždy mezi nejvyhledávanějšími erotickými pomůckami, proto se jim i při výrobě věnuje hodně pozornoti a neustále se dočkáte různých novinek a milých překvapení. Příznivci vibrátorů dobře ví, že existuje řada druhů různých barev, tvarů a velikostí. Vybrat se dá různý průměr a dokonce dokonalá kopie skutečných penisů. Od vibrátoru můžete očekávat stimulaci klitorisu, dráždění anální oblasti nebo stimulaci bodu G. Jestliže však patříte mezi náročnější vyplatí se vibrátor s více funkcemi, a tím pádem i s větším rozsahem rozkoše.

Multifunkční vibrátory obohatí váš sexuální život a přenesou vás rychle do ráje rozkoše. Několik funkcí pro vás zařídí různé varianty dráždění v oblasti vaginy a klitorisu. Mnoho funkcí mají rotační vibrátory, kde si lze nastavit sílu vibrací, rotací i rotační směr. Rozdráždí klitoris i bod G.

Perličkové mnohofunkční vibrátory rovněž zajístí dokonalé erotické hrátky! Stimulují bog G a klitoris současně. Vibrátorům se říká perličkové, protože mají v sobě ukryty speciální kuličky, které rotují a dráždí při zasouvání uvnitř vaginy. Drobné kovové perličky skutečně umí divy a orgasmus pro vás nebude už nikdy neznámým nebo málo častým zážitkem. Kuličky se nechají jednoduše rotovat, různě se hýbat po citlivých místečkách nebo vibrovat a vyvrcholení je tady. Vibrátory zhotovené z příjemného gelového materiálu si můžete obstarat v několika stylových barvách i v různém provedení – například ve tvaru zvířat. Samozřejmě je vibrátor vyroben tak, aby splňoval všechna kritéria multifunkčnosti – kromě toho, že si zasunete jednu část do vaginy, tady bude další, která se postará o dráždění dalších míst čekajících na dokonalé vzrušení.

Máte zájem o sexuálního pomocníka Kovboje? Kovboj je hitem mezi luxusními perlovými vibrátory. Umí vyhovět mnoha ženám díky svým skvělým rozměrům a funkcím (celá délka je 25 cm, použitelná část měří přibližně 16 – 17 cm, průměr se pohybuje od 3,5 – 4 cm). Odvázaný sex plný vzrušení zajišťuje kombinace gelového materiálu a několik funkcí jako rotační hlava, rotační perly, stimulace poštěváčku. Z dalších sexy “mulťáků” se vám může líbit nová vibrační technologie u speciálně tvarovaného vibrátoru super budoucnosti sexu – Motýlek, dále Brouček, Červený Diamant, Budulínek atd.

Nejmodernější multifunkční vibrátory jsou skutečným luxusem při sexu. Díky speciálnímu zásobníku se lehce vkládají a vyměňují baterie. Materiál je volen kvalitní gel s příměsí silikonu. Je umožněno několik nastavení vibrace, pulsace a rotace. Rovněž lze nastavit i klitorisové dráždiče a rotace horní části u vibrátoru. Nejvyšší kvalita zahrnuje i vodotěsnost vibrátorů, není tedy nijak omezeno používat vibrátor při sprchování, koupání atd.

Zpět k výpisu článků