Anální kolíky a korále

Anální sex se provozoval už v hodně dávných dobách, ale během věků měl svá horší a lepší období. Současnost se snaží snadněji vyrovnávat s různými předsudky a není tedy nouze ani o nejrůznější anální erotické pomůcky k vylepšení intimních chvilek.

Anální kolíky k masáži prostaty

Anální kolíky seženete jako nevibrační nebo vibrační modely. Využívají se ke stimulaci prostaty, k masáži a k sexuálnímu uspokojování. K análnímu kolíku se zhotovuje kroužek, aby se dal jednoduše uchopit a kontrolovat hloubka během používání do análu. Anální kolíky mají podobu mužského penisu či rozšiřujícího se kuželu. U kolíků se setkáte s průměry od dvou do 10ti centimetrů. Špička je zúžená a tvar postupně rozšiřující. Tento tvar umožňuje snadné vniknutí, bez bolesti a s příjemnými pocity. Kolíky pro anální použití mají různé povrchy. Nejčastěji se využívá hladká varianta, ale dopřát si lze také zvlněné nebo zvrásněné povrchy, doplněnými kuličkami, hrbolky apod. k vylepšení stimulace. Anální kolíky se nabízí v různých tvarech a velikostech. Dají se sehnat i jako mini kolíčky nebo s přísavkou. Vylepšené modely mají vibrátory s plynulou regulací a dají se dofouknout gumovým balónkem. Vibrační kolíky nabízí plynulé a pulzní programy.

Anální korále

Anální korále rovněž umí zpestřit sexuální život a jejich původ byste našli někde v Asii. Jde o několik plných kuliček, které jsou k sobě připevněné spojnicí z plastu. Materiál může být i jiný – latex, silikon, gel. Anální korále jsou měkké a pružné a vynikají dostatečnou pevností a dráždivostí. Jednotlivé kuličky mohou mít i rozdílné velikosti. Ke snadnějšímu zavádění je dobré mít kuličky od nejmenšího po největší průměry. Anální otvor se tak postupně roztahuje bez bolesti a nebudete se potýkat s nepříjemnostmi během vniknutí. Anální korále se zhotovují v pestrých barvách, ale na výběr máte i průsvitné druhy.