Erotické pomůcky pro muže – víme, které vedou!

Pánské erotické pomůcky jsou pro muže stejně tak důležité, jako jsou důležité pro ženy dámské erotické pomůcky. Jestliže se ženy někde pochlubí novým vibrátorem, většinou sklidí obdiv za to, že nejsou konzervativní a nestydí se o tom mluvit. Muži se však příliš často nechlubí, co ukrývají pod postelí, neboť si mnohdy myslí, že by tím utrpělo jejich mužství nebo by klesli v očích ženy. My vám pomůžeme nahlédnout do tohoto tajemného mužského světa erotických pomůcek.

Prostata vede

Mnoho mužů tajně touží po anální masáži prostaty. Mají-li s partnerkou vztah s kvalitní komunikací, pak se anální masáži prostaty mohou věnovat společně. Mnohým ženám však není příliš po chuti hledat v mužských útrobách prostatu, a tak si muži často tajně nakupují různé anální kolíky a dilda, díky kterým zažívají novou vlnu rozkoše. Orgasmus vyvolaný masáží prostaty je daleko intenzivnější a krásnější. Anální pomůcky můžete zakoupit vibrační, bez vibrace a nebo nafukovací. Je jen na vás, kterou kategorii análních pomůcek si zvolíte.

Masturbátory

Masturbátory jsou velice oblíbenou pánskou erotickou pomůckou. Na trhu je mnoho výrobců, kteří nabízí tyto pomocníky. Muži však sami zvolili, které masturbátory jsou ty nejlepší. V Japonsku vedou masturbátory Tenga, které si nyní získávají řadu příznivců i v České republice. Masturbátory Tenga se prodávají v několika verzích. Můžete si jimi tak simulovat například orální uspokojování. A kterému muži se nelíbí, když ho laská žena?

Když penis neposlouchá

Neexistuje muž, který by se veřejně přiznal, že potřebuje vakuovou pumpu. Přesto si je muži tajně kupují na internetu, aby o tom vědělo co nejméně lidí. Jestliže se mužům občas stane, že jejich “kamarád” pospává v době, kdy se to nejméně hodí, pak je vakuová pumpa skvělým pomocníkem. Díky vakuové pumpě budete v pozoru jedna radost!

Existuje celá řada pánských erotických pomůcek, které dokáži zpestřit sexuální život parnerů. My jsme vybrali pouze tři, které vedou v žebříčku oblíbenosti. A co máte pod postelí vy?