Vibrátory Fun Factory

Německá společnost Fun Factory se zabývá výrobou erotických pomůcek ve zcela luxusním provedení. Jednotlivé druhy si budou pochvalovat i skutečně nároční jedinci. Druhy vibrátorů vás ohromí originálním designem a nebudete křičet nespokojeností ani při používání, protože vlastnosti a provedení jsou skutečně špičkové. Erotické hračky od Fun Factory jsou hravé, na pohled neodolatelné a navíc dost kvalitní díky svému materiálu – lékařskému silikonu. Ten se vyznačuje nezpůsobováním alergických reakcí a velice jednoduchou údržbou.

Řada vibrátorů Fun Factory G4 je vybavena praktickým kroužkem Magic touch. Ten je zároveň rukojetí k lepší manipulaci s vibrátorem. Podsvícené ovládání je praktické během nočního používání. Vybrat si můžete z rozdílných rytmů a vibrací. Vibrátory v řadě Fun Factory G4 si vyberete podle chuti – na klitoris, na bod G, realisticky vypadající nebo ďábelské multifunkční.

Fun Factory má pro své zákaznice připraveny Tiger druhy pro maximální vzrušování. Zajímavý tvar vás nadchne u Fun Factory Bubbles Click Blue vibrátorů, které jsou zhotovené z několika „bublinek“. Pro zájemkyně o minivibrátory je tu řada Fun Factory Laya spot Magenta. Velmi jednoduše se postará o stimulaci vašich erotogenních zón. Díky své mini velikosti se stanou vaším nepostradatelným společníkem na cestách. Vyhoví nejen funkcemi, ale i designem.

Fun Factory Delight je další řadou oblíbené firmy a vy se můžete pustit do objevování tvarů mořského koníka. Ano, přesně tak byly navrženy tyto vibrátory, připomínající koníka v moři a navíc v úžasných barevných kombinacích. Nevšedně zakroucený vibrátor má pro vás překvapení v podobě nevídané vášně – stačí vyzkoušet a přesvědčíte se na vlastní intimní partie. U Fun Factory Delight nechybí různé vibrační funkce a stimulace, současně na vnitřních a zevních částech.